Про це повідомляється 13 червня на сайті організації.

У разі повторного порушення правил УЄФА збірної Росії з футболу загрожує більш серйозне покарання: команду позбавлять 6 очок у відбірковому турнірі Євро-2016.

РФС покараний за те, що під час матчу з Чехією 8 червня на полі стадіону у Вроцлаві кинули файер, за «неналежну поведінку уболівальників» і «демонстрацію заборонених банерів».

Як уточнюється в прес-релізі УЄФА, російська команда буде позбавлена очок в тому випадку, якщо правила УЄФА будуть повторно порушені до кінця відбіркового турніру Євро-2016. Крім кинутого на поле фаєра, матч збірних Росії і Чехії ознаменувався бійкою росіян зі стюардами на стадіоні у Вроцлаві. Бійка сталася після матчу, який росіяни виграли з рахунком 4:1, коли стюарди намагалися затримати людину, яка імовірно кинула на поле фаєр.

Ще один великий інцидент за участю росіян на Євро-2012 стався 12 червня. Напередодні матчу між збірними Росії та Польщі у Варшаві відбулася серія бійок за участю російських і польських уболівальників. В результаті було затримано близько 200 осіб, у тому числі понад 20 росіян. Офіційні особи Польщі поклали відповідальність за те, що трапилося на польських футбольних хуліганів.

Джерело: Lenta.ru