З сезону 2018/19 в матчах плей-офф єврокубків в додатковий час буде дозволена четверта заміна.

Виключно у фіналі Ліги чемпіонів, фіналі Ліги Європи і в матчі за Суперкубок в заявку можна буде включити 23 гравця, а не 18, як в інших матчах. Таким чином, на лавці запасних зможуть перебувати 12 футболістів замість семи.

Що стосується дозаявки гравців після завершення групових етапів єврокубків, клуб зможе заявити трьох нових гравців, які мають право виступати в єврокубках, без всяких обмежень.

Крім того, починаючи з сезону 2018/19 команда, яка виграла Лігу Європи УЄФА (або раніше Кубок УЄФА) три рази поспіль або п'ять разів в цілому, отримає право носити на рукаві нашивку багаторазового переможця. Єдиною командою, яка зможе носити її в наступному сезоні, буде "Севілья".

Велика частина матчів групового етапу ЛЧ, а також всі поєдинки плей-офф будуть стартувати в 22:00 за київським часом. При цьому по два матчі у вівторок і середу під час групового етапу будуть починатися о 19:55. Поєдинки групового етапу Ліги Європи, будуть проводитися в 19:55 22:00. З 1/16 фіналу всі зустрічі будуть стартувати в 22:00.

«Вголос»