Як повідомляє прес-служба ЛМР, УЄФА знизила вимоги щодо готелів у приймаючих містах на час проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, що було зроблено за підсумками аналізу в сфері розміщення, який був проведений восени 2008 року.

Про це повідомив начальник управління адміністрування та розвитку інфраструктури департаменту «ЄВРО 2012» Олег Вілюра.
«Відповідно до нових вимог, Львів повинен забезпечити наявність 1020 номерів 5-зіркової категорійності, 1315 номерів 4-зіркової категорійності та 210 – 3-зіркової категорійності», – заявив Олег Вілюра.

За його словами, кількість 4-5-зіркових номерів зменшено майже вдвічі. Адже згідно з попередніми вимогами Львів мав забезпечити 2350 номерів у 5-зіркових готелях та 2050 номерів у 4-зіркових.

«Якщо до зниження вимог Львів гарантував УЄФА наявність на 2012 рік готельних номерів у 4-5-зіркових готелів із невеличким перевищенням вимог, то на сьогодні перевищення вимог УЄФА відбувається майже в двічі. В число цих готелів входять як існуючі, так і ті проекти, інвестори яких гарантували міській владі та УЄФА виконання своїх планів щодо побудови чи реконструкції готельних об’єктів», – розповів Олег Вілюра.

Зниження вимог є своєчасним і продуманим кроком, який мінімізує ризики міста, щодо виконання вимог УЄФА в умовах економічної кризи. З іншого боку всі інвестори на початку року задекларували, що їхні плани не зміняться. «Якщо туристичний та готельний ринок Львова й надалі розвиватиметься такими ж динамічними темпами як у попередні роки, то в нас не має сумнівів у реальності суттєвого перевиконання тих вимог щодо кількості будівництва готелів, які задекларувало УЄФА», – наголосив начальник управління.