Не так давно, під прицілом журналістів опинилася пара Віктора Павліка і його коханої Катерини Реп'яхової. Адже обраниця популярного співака майже удвічі молодша за чоловіка.

Відомо, що 54-річний Віктор Павлік вже декілька років зустрічається зі своїм концертним директором Катериною, яка молодша за нього на цілих 28 років. Про їхні стосунки шанувальники дізналася лише минулого року. Оскільки раніше Віктор і Катя приховували свій роман.

Зовсім недавно пара нарешті розсекретила дату важливої події у їхньому житті - весілля.

Декілька днів тому, Катерина Реп'яхова опублікувала світлину в соціальній мережі Інстаграм. На ній Катя була зображена у весільному платті в одному із салонів.

Прихильники не змогли пройти повз такої краси і засипали Катерину компліментами.

Дівчина подякувала за такі приємні слова і вирішила трохи привідкрити завісу свого особистого життя. Як сказала обраниця Павліка, з датою весілля вони вже визначилися і тепер з нетерпінням чекають бажаної події.

В одному з інтерв'ю музикант сказав, що він та його наречена Катя планують зіграти весілля 10 червня цього року. Саме тому, Віктор Павлік вже потроху готується до церемонії одруження.

Нагадуємо, співак Віктор Павлік сильно розчарував свої фанатів.

Зірковий виконавець із Тернопільщини виступив на піар-заході скандального екс-регіонала.

Відомий український співак, уродженець Теребовлі Віктор Павлік  виступив на піар-заході народного депутата Євгена Мураєва у місті Зміїв Харківської області.