Лідером рейтингу вперше став власник Amazon Джефф Безос. Журнал оцінив стан Безоса в $112 млрд. Таким чином він став першою людиною в історії, що переступила межу в $ 100 млрд, повідомляє «Сегодня».

Вперше Безос увійшов до трійки найбагатших людей світу лише в минулому році. Своїм лідерством він зобов'язаний тому, що акції Amazon в 2017 році подорожчали майже на 60%, в результаті він став багатшим на $39 млрд. Крім 16% Amazon, Безосу належить аерокосмічна компанія Blue Origin.

На другому місці в рейтингу опинився співзасновник Microsoft Білл Гейтс із $90 млрд, який раніше займав перший рядок, на третьому – інвестор Уоррен Баффет із $84 млрд.

За ними йдуть президент групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно – йому і його родині належить $72 млрд. Таким чином, він став найбагатшою людиною в Європі. На п'ятому місці знаходиться глава Facebook Марк Цукерберг із $71 млрд.

Всього до рейтингу цього року увійшли 2 208 мільярдерів із 72 країн і територій світу, їх середній статок становить $4,1 млрд. У ТОПі виявилися всього дві жінки – спадкоємиця мережі магазинів Wal-Mart Аліса Уолтон ($ 58,5 млрд) і власниця 33 % акцій L'Oréal Франсуаза Бетанкур-Майерс ($ 42,2 млрд).

Найбільше в списку американців (585 осіб), на другому місці материковий Китай із 373 мільярдерами.

У цілому учасникам рейтингу належить $ 9,1 трлн.

 

«Вголос»