Як повідомляється на сторінці прес-центру АТО у «Facebook», близько трьох годин тому бойові дії у Донецькому аеропорту відновились.

«Українські військові проводять заходи по вогневому блокуванню противника з метою евакуації поранених з нового терміналу», – йдеться у повідомленні.

 

За повідомленням бійців ДУК у Пісках, українським силам вдалося «пробити» ще один коридор з Пісок до аеропорту.

Як повідомляє «Гросмадське.ТВ», із посиланням на власні джерела, в аеропорту троє загиблих українських бійців.

О 18:54 стало відомо, що близько 30 поранених українських військових в аеропорту, в 93-й бригаді також є поранені. Про це повідомили медики «Правого сектору», які працюють на місці.

Волонтер та автогонщикОлексій Мочанов пише, що із аеропортом немає зв’язку.

«Зв'язки з аеропортом немає з самого ранку – заглушили все-таки.
Інформації мало, і вона вся непідтверджена і на здогадках. Вилітає з Донецька, прилітає в Донецьк, арта не спить, в сторону терміналу працює Д30, з ранку по нашій позиції в ДАП працював «Град», потім щось поважче, можливо «Смерч» або «Ураган». Чутна рідкісна стрелкотня», – написав він у «Facebook».

У прес-службі Генерального штабу ЗСУ заявляють, що ситуацію в аеропорту контролюють українські військові, передає «РБК-Україна».

«Йде бій навколо терміналу, терористичні угруповання наносять вогневі удари по позиціях українських військовослужбовців і не припиняють спроб штурмувати наші сили. Українські силовики дають жорстку відсіч і діють згідно обстановці. З боку сил антитерористичної операції здійснюється потужна вогнева підтримка дій захисників стратегічного об'єкта», – сказано в повідомленні.