Про це повідомляє телеканал «Дождь» із посиланням на іспанську газету «El Pais».

Громадянин Нігерії поскаржився екіпажу літака на характерні для лихоманки Ебола симптоми – головна біль, озноб і підвищена пітливість. Чоловік прилетів до Мадрида з Парижа, куди він прибув зі столиці Нігерії Лагоса.

Екіпаж літака передав інформацію мадридським санітарним службам. Вони прибули одразу після прильоту літака і відразу ж ізолювали потенційного захворілого.

Як повідомляє газета, швидше за все, нігерійця доставили в госпіталь «Карлос III», де від лихоманки Ебола вже лікується медсестра, яка заразилась.

Спалах геморагічної лихоманки, спричиненої вірусом Ебола, почалася в лютому 2014 року в Західній Африці. На початку серпня в ВООЗ визнали, що спочатку хвороба не була сприйнята з належною серйозністю.

Як писав «Вголос», вчора в ООН заявили, що за темпами поширення Ебола виходить з-під контролю – до грудня, на його думку, в тиждень заражатимуться до 10 тис. осіб.

Натомість у Всесвітній організації охорони здоров’я сьогодні заявили, що поява випадків захворювання на лихоманку Ебола в США і Західній Європі є приводом для серйозної тривоги, однак повсюдне поширення вірусу малоймовірно.