Про це йдеться в повідомленні фонду «Відкритий діалог».

Зараз він знаходиться під охороною у транзитній зоні аеропорту.

О. Бригинець прямував з Києва в Москву у складі офіційної делегації парламентарів та правозахисників. До складу делегації, з української сторони, входять також народні депутати Оксана Продан та Олег Осуховський, представники Фонду «Відкритий Діалог», ГО «Центр громадянських свобод», ГО «Центр інформації про права людини», українські журналісти. З польської сторони - парламентарі Томаш Маковський та Малгоржата Госієвська.

Делегація була сформована за ініціативою Фонду»Відкритий Діалог» та за сприяння Міністерства закордонних справ України з метою спостереження за процесом над Надією Савченко. Програмою візиту заплановане спілкування з адвокатами Надії, правозахисниками, відвідання Надії Савченко в СІЗО м. Воронежа.

«Мені повідомили що я є персоною нон-грата в Білорусі. Це, для мене дивно, адже я завжди підтримував цю країну та часто поділяв оцінки ситуації її керівництвом. Це може свідчити лише про одне - незалежної білоруської політики не існує, вона цілком базується на вимогах «старшого брата», - повідомив сам Бригінець.

«Зараз мене закрили в кімнаті ще з одним чоловіком, громадянином Грузії. Фотографувати, як і покинути кімнату забороняє капітан прикордонної служби, який стоїть на вході. Я вимагатиму роз’яснень та письмових інструкцій стосовно заборони і на фотографування, і на в’їзд в цю країну».

Фонд «Відкритий Діалог» зв’язався з МЗС та повідомив їм про цю ситуацію.

<div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/ODFUKR/posts/1450259025231206" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/ODFUKR/posts/1450259025231206">Post</a> by <a href="https://www.facebook.com/ODFUKR">Фонд &quot;Відкритий Діалог&quot; в Україні</a>.</div></div>