Про це повідомив у понеділок штаб 209 корпусу афганської національної армії «Шохін», передає Інтерфакс-Україна.

«Авіаналіт було здійснено об 11 годині 20 хвилин за місцевим часом у Боджвурі повіту Дашт-і-Арчі за місцем скупчення екстремістів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед убитих бойовиків член Кветської Шури Мавлаві Бар'яні, керівник військової комісії талібів у Кундузі Карі Хамідулла, член військової комісії талібів у Кундузі Мавлаві Шахідулла, інструктор «червоної частини» талібів Мавлаві Мумтоз, один з польових командирів Карі Імад, командир талібів у провінції Баглан Абдулмалік, відомий як «Мухліс» і ще 17 бойовиків з підрозділу талібів «кітъяї сурх».

Раніше у понеділок телеканал Tolo News повідомив, що в результаті авіуадару афганських ВПС на території прикордонного з Таджикистаном повіту Дашті-Арчі було ліквідовано 25 бойовиків.

Удару було завдано об 11 годині за місцевим часом по медресі, де перебували бойовики в містечку Дафдоні. Серед убитих екстремістів – член Кветської Шури (керівна Рада талібів у місті Квета – Пакистан) Мулла Бар'яні, повідомив телеканал.

Відзначається, що у мить авіаудару в медресі перебувало понад 200 осіб, які брали участь у конкурсі читців Корану, багато з них постраждали.