Аро це в четвер, 2 квітня, заявив прокурор міста Марселя Бріс Робен, пише «Німецька хвиля». 

Першу «чорну скриньку», яка містила записи розмов пілотів, знайшли на місці катастрофи 24 березня. Згідно з розшифрованими даними, другий пілот, імовірно, навмисне спрямував літак зі 150 людьми на скелі. Нинішня знахідка дасть можливість отримати більше свідчень про процеси, які відбувалися в літаку перед аварією, зазначається у повідомленні.

Крім того, як повідомили в прокуратурі німецького Дюссельдорфа, за день до польоту другий пілот шукав в інтернеті інформацію про види і можливі шляхи вчинення самогубства. Він також цікавився інформацією про заходи безпеки і можливості блокування дверей кабіни пілотів. Такого висновку слідчі дійшли, дослідивши планшет, знайдений при обшуку в його дюссельдорфській квартирі, зазначає dpa.

Крім того, за даними слідства, загиблий шукав в інтернеті медичні методи лікування схильності до суїциду. Загалом слідчі отримали змогу дослідити пошукові запити в інтернеті, які чоловік здійснював у період з 16 до 23 березня, повідомляє AFP. Раніше прокуратура Дюссельдорфа повідомила, що 27-річний другий пілот проходив лікування через схильність до самогубства.

Нагадаємо, під обшуку в квартирі другого пілота виявлено велику кількість препаратів для лікування психічних захворювань.

Німецький аеробус А320 компанії «Germanwings» («Lufthansa») сполученням Дюссельдорф – Барселона розбився у Французьких Альпах 24 березня. Французька влада підтвердила загибель усіх пасажирів та екіпажу літака рейсу 4U 9525.

Як писав «Вголос», згідно з даними «чорних скриньок», літак в Альпах врізався у скелі з великою швидкістю. За даними експертів, літак упав на землю на великій швидкості, що означає, що судно не вибухнуло в повітрі.

За попередніми даними слідства, один з пілотів – 28-річний громадянин Німеччини Андреас Любітц – спеціально розпочав зниження літака.