Згідно з щоденником, офіцер Третього Рейху сховав 260 вантажівок з різними цінностями, що становить 1,25 мільярда фунтів, в замку Хохберга у Вроцлаві.

У щоденнику офіцера СС знайшли дані про 28 тонн золота нацистської Німеччини, які нібито зберігаються під середньовічним польським замком.

Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на дослідників польсько-німецького фонду «Сілезький міст».

Фахівці стверджують, що виявили дані про схованку з коштовностями в особистому щоденнику офіцера СС Егона Олленхауера, якому було доручено заховати нацистські скарби за наказом Гітлера.

Вважається, що офіцер Третього Рейху сховав 260 вантажівок з різними цінностями, що становить 1,25 мільярда фунтів, в замку Хохберга у Вроцлаві. В його щоденнику відзначені 11 місць з тайниками.

Також там згадуються цінності багатих поляків, які передавали майно в СС. Представники фонду заявили, що вже отримали попередню згоду на проведення робіт від власників замку.

У серпні 2015 року влада польського міста Валбжіха повідомила, що з ними зв'язалися адвокати, що представляють двох чоловік – поляка і німця, які нібито виявили в районі цього міста німецький бронепоїзд із золотом часів Третього рейху.