В австралійському штаті Вікторія через коронавірус оголосили режим катастрофічного стану – у Мельбурні запроваджено сувору комендантську годину з 20:00.

Про це повідомляє BBC News.

Як зазначається, влада штату Вікторія в Австралії оголосила режим катастрофічного стану через різке зростання кількості хворих на COVID-19.

Найбільш жорсткими є заходи у столиці штату Мельбурні, другому за розміром місті Австралії. Там запроваджено протиепідемічні обмеження четвертого рівня, які залишатимуться чинними щонайменше до 13 вересня.

Крім того, у місті діятиме сувора комендантська година з восьмої вечора і до п’ятої години ранку.

Кожного дня його жителям можна буде перебувати на вулиці для занять спортом не більше однієї години, а від кожного домогосподарства лише одна людина матиме право відвідати магазин. Ті, хто проживає у Мельбурні, не зможуть віддалятися від дому більше, ніж на п’ять кілометрів.

У місті було заборонено весільні церемонії, а навчання в університетах з четверга знову має перейти виключно у дистанційну форму. Дитячі садки повністю зачинять.

Для жителів штату Вікторія, які мешкають за межами Мельбурна, з середи запроваджено м’якіший, третій рівень карантину, але і їх пересування значно обмежать.

Такі обмеження пов’язані з тим, що у неділю у штаті Вікторія зафіксували 671 новий випадок захворювання коронавірусом та сім смертей. Загалом в країні хворіють 11 557 людей.

Нагадаємо, у Греції зафіксували найбільший з квітня сплеск зараження коронавірусом