Під оплески присутніх єдиний живий учасник цього легендарного колективу 67-річний колишній лідер-вокаліст Баррі Гібб відкрив монумент: бронзову скульптурну групу, яка зображає трьох братів Гібб підлітками.

Пам'ятник було зроблено з фотографій, які відібрав Баррі Гібб. На них показано братів у віці 12 і 9 років, які співають під гітару.

Виступаючи на церемонії відкриття пам'ятника, колишній лідер-вокаліст легендарного колективу розповів, що постійно згадує Робіна і Моріса.

«Гадаю, вони як і раніше поруч», — сказав схвильований музикант.

На заході також була присутня його мати Барбара і сестра Леслі.

До складу тріо Bee Gees входили сам Баррі і близнюки Робін — другий лідер-вокаліст — і Моріс — клавішник-гітарист, народжені в грудні 1949 року з різницею в 35 хвилин. Моріс помер у 2003 році через ускладнення після операції, а Робін — в минулому році від раку.

Гурт Bee Gees вважається британським, проте в кінці 1950-х сім'я Гібб перебралася з Англії до Австралії і майже 10 років жила в північному передмісті Брісбена Редкліффі, де майбутні учасники легендарного тріо провели своє дитинство і юність. Саме тут вони підписали свій перший контракт зі студією звукозапису, тому багато австралійців впевнені, що батьківщиною Bee Gees є зелений континент.

Зенітом слави і популярності колективу стали сімдесяті роки минулого століття, коли гурт записав саундтрек до фільму «Лихоманка суботнього вечора» (Saturday Night Fever) у 1977 році. Пісні з цього альбому міцно окупували перші позиції світових хіт-парадів, ставши уособленням епохи «диско». Всього в світі було продано більше двохсот мільйонів альбомів Bee Gees.

Джерело: ИТАР-ТАСС