Про це інформує власкор «Вголосу».

Як повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС у Волинській області, о 12:50 в чергову частину Луцького РВ УМВС України надiйшло повiдомлення 57-річної жительки села Змiїнець про те, що поблизу будинку вона виявила пошкоджений автомобiль «Лексус».

Працівники слідчо-оперативної групи, яка виїхала на місце події, встановили, що близько 12:45 бiля будинку заявницi пролунав вибух. У результаті було пошкоджено два автомобілі «Лексус», які належать їй та її чоловіку. Під час огляду місця події міліціонери з’ясували, що транспортні засоби пошкоджені внаслідок вибуху гранати Ф-1.

Як з’ясувалося згодом, авто належало депутату Луцької міськради Володимиру Никитюку. Він вже пообіцяв надати грошову винагороду за інформацію про осіб, які могли бути причетні до цього злочину, який депутат вважає замахом на життя.

Також того ж дня ще один вибух пролунав о 00:30 у селі Озеряни Турійського району Волинської області. Слідчо-оперативна група встановила, що внаслідок вибуху невідомої речовини пошкоджено зовнішню стіну та фундамент будинку, який належить 49-річному чоловіку.