20-річна Зайцева була у кайданках, але під час з'ясування обставин трагедії одну руку їй звільнили, йдеться в сюжеті програми «ТСН.Ранок».

Другий учасник ДТП – водій «Туарега» Геннадій Дронов – участі у слідчому експерименті не брав.

З допомогою лише Зайцевої слідчі намагались відтворити схему руху «Лексуса» – його кермувальниця на місці в деталях розповідала, як їхала того вечора. На час з'ясування обставин рух у тому місці перекрили і відновили лише після повернення Зайцевої до слідчого ізолятора. Результати експериментів та експертиз слідчі поки що не озвучують, попри те, що десятиденний термін, у який обіцяли провести автотехнічну експертизу, вже минув.

У лікарні досі залишаються четверо потерпілих внаслідок аварії, зокрема, в медикаментозному сні тримають вагітну жінку. Одного з постраждалих в аварії вже виписали з лікарні.

Як писав «Вголос», днями з'явилась детальна формула смертельної ДТП в Харкові на вулиці Сумській, яка забрала життя шести перехожих. Її склав експерт-математик Дмитро Багрій на підставі відео з камер спостереження.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus, який їхав на червоне світло, вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості, серед них двоє жінок перебувають у дуже важкому стані.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева. Тепер їй загрожує 10 років ув'язнення.

Згодом з'ясувалося, що водійка Lexus під час аварії брала участь у перегонах на момент скоєння аварії і перебувала під наркотикамиВизнавати свою провину дівчина відмовилась. Суд залишив її під вартою на 60 діб без права внесення застави.

 

«Вголос»