Як повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, батальйон дислокувався в Лисичанську за кілька кілометрів від Сєвєродонецька.

«Ми час від часу спілкувалися з його командиром. Наше спільне фото (Іса – ліворуч мене) зроблене 30 грудня минулого року в моєму робочому кабінеті. І сам командир, і його бійці, носили українську символіку, були справжніми патріотами України», – процитувала слова Москаля прес-служба.

«Минулої суботи Іса хотів зустрітися зі мною, однак коли прийшов в облдержадміністрацію, я вже виїхав у Новотошківку біля 29-го блокпосту на Бахмутці», – пригадав голова ОДА.

«Він мав наздогнати мене по дорозі, але згодом подзвонив і сказав, що їде в Дебальцево, де дуже складна ситуація і терміново потрібна його допомога. Останніми словами Іси були: «Побачимося, якщо повернуся». На жаль, не судилося…», – розповів Москаль.

У прес-службі ОДА, зазначили, що батальйон імені Дудаєва відзначався високими бойовими якостями, суворою дисципліною, взірцевим порядком, ввічливим ставленням до місцевого населенням і може стати прикладом для всіх інших силових добровольчих підрозділів.

«Спочатку Іса боровся з російським агресором за незалежність свого народу, а тепер боронив від тих же «сєятєлєй русского міра» та їх найманців Україну. Він загинув смертю героя!» – йдеться у повідомленні.