В ніч з суботи на неділю в будинку у Львові, де розташована студія ТРК „Міст”, знову горів щиток.
Про це повідомив „Контекст-медіа” Гендиректор Львівського комунального телебачення Михайло Хвойницький.
Він розповів, що загоряння помітитли о 4 год. ранку. Тоді ж були викликані пожежники і мілція. Однак, за словами Михайла Хваойницького, міліціонери прибули вже десь о 7-ій год. ранку, зсилаючись на те, що немає бензину.
„Менше горіло, ніж минулого разу, але сам факт...”, — зазанчив він. За словами Михайла Хвойницького, лише завдяки пожежникам вдалося досить швидко загачити пожежу.
Однак двері щитової згоріли повністю і почав горіти кабель на землі.
На цей раз Михайло Хвойницький повністю відкидає випадковість. „Минулого разу міліція трактувала це як коротке замикання. Цього разу короткогго замикання не було, свіло було постійно. Світло подавалося і подається в будинок”,— навголосив він.
Михайло Хвойницький зазанчив, що величезні збитки понесла Сихівська адміністрація, яка повністю фінансувала ремонт щитової після останнього підпалу.
На його думку, у Львові свідомо нагнітається ситуація. При цьому Михайло Хвойницький зазначив, що це не можуть бути політичні сили. „Хіба в нашій державі зареєстровані політичні сили, які займаються підпалом, що в їхній програмі записано — палити, ламати, підривати”, — додав він.
Як повідомляло агенство, 21 вересня у Львові в Сихівському мікрорайоні близько 5.00 ранку з невідомих причин виникла пожежа на електрощитку будинку, в якому розташована ТРК „Міст”, внаслідок чого припинено подачу електроенергії у весь будинок, а також на антену, з допомогою якої у Львові ретранслюються передачі 5-го каналу у Львові.
Львів'яни кілька годин не мали можливості переглядати "5-й канал" та передачі ТК "Міст", а також слухати радіо "Ніко 102,5".
Було пошкоджено 4 електрощитки. Збитки склали 400 грн.
Офіційна причина пожежі ― коротке замикання.