Рішення Львівського міськвиконкому про відновлення Високого Замку породжує певну двозначність стосовно фінансування. Про це повідомляє ЛОО НСНУ з посиланням на співголову фракції "Наша Україна" у Львівській міській раді Андрія Стецьківа. Андрій Стецьків наголошує, що в бюджеті міста на це не передбачено фінансування.

"В ухвалі сесії Львівської міської ради записано, що на реконструкцію інженерного забезпечення Високого Замку виділено 630 тисяч гривень. Це кошти на облаштування парку, який там є і проведення протизсувних робіт на самі горі. Про жодну відбудову не йдеться", - стверджує депутат. Андрій Стецьків від імені фракції обіцяють, що слідкуватимуть за використанням коштів, щоб не допустити їх нецільового використання.

Якщо ж виявиться, що бюджетні кошти витрачатимуться не за своїм призначенням, то депутати звернуться до відповідних контролюючих органів, з метою організації перевірки використання бюджетних коштів. Що ж стосується відбудови Замку, то на думку Андрія Стецьківа, виконком дещо перевищив свої повноваження, а в середовищі депутатського корпусу є настрій відмінити це рішення виконкому.