Як повідомили Вголосу у ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області, про зникнення 6 360 гривень 79-річна бабуся дізналась, коли прийшла до каси, щоб взяти гроші.

Старенька не забирала грошей ще з квітня, однак коли прийшла до банку дізналася, що коштів на її рахунку немає. 

Жінка спочатку запідозрила працівників каси, думала, що вони забрали її гроші. Бабуся звернулась із заявою до директора банку, а він повідомив правоохоронців. Працівники банку встановили, що сума знімалася поступово через банкомат.  

Помічник начальника по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Червоноградського МВ Оксана Козачок розповіла, що, за словами бабусі, вона навіть не знає, що таке банкомат і як ним користуватися. Також стара жінка розказала, що до неї часто приходить знайома дівчинка допомагати по господарству, навіть залишалася ночувати. Підозра правоохоронців одразу впала на неї. 

Співробітники Червоноградського міськвідділу міліції перевірили інформацію. 

З’ясувалося, що 16-річна зловмисниця разом зі своєю бабусею колись проживали по сусідству зі старенькою потерпілою, тому жінка ніколи б її не запідозрила у крадіжці. 

Гроші з  картки бабусі вона викрадала разом із подругою. Проте остання думала, що знімає гроші з пенсійної картки для бабусі. 

Зараз правоохоронці вирішують питання про порушення кримінальної справи відносно неповнолітньої. 

Як з’ясувалося, дівчина вже була судимою за крадіжку грошей рідної бабусі, проте того разу її врятувала амністія.