Сергій Зюбаненко поінформував, що в львівської міліції є повністю розстановка сил і засобів на проведення виборчого процесу, на охорону громадського порядку. Зокрема, уже є графік роботи, який затверджений начальником головного управління МВС. Крім того, міліція переведена на посилений варіант несення служби.

«Тільки отримають бюлетені, міліція заступає на охорону. Заступає на кожну виборчу дільницю. Буде служба нестися до того часу, поки не будуть здані і пораховані всі бюлетені», – наголосив Сергій Зюбаненко.

За його словами, в день виборів будуть задіяні всі 100% особового складу міського управління міліції. Правоохоронці працюватимуть позмінно. Ті, хто не будуть задіяні на дільницях, будуть задіяних в посилених слідчо-оперативних групах, яких у кожному райвідділі буде заступати на по одній, а по чотири.

«Ми готові до того, що можуть бути якісь виклики, не тільки пов’язані безпосередньо із виборчим процесом. Це не означає, що ми чогось боїмося, чи що є якась інформація, що будуть якісь заворушення. Ні в якому разі. Це звичайний процес, який відбувається кожного року», – запевнив головний міліціонер Львова.

Він наголосив, що графік роботи правоохоронців в день виборів складений таким чином, що кожен міліціонер матиме змогу проголосувати.