Культурно-мистецька акція «Дні Львівського краю» стартувала в місті Дніпропетровську.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, акція проходить з метою популяризації української культури Львівщини в межах проведення заходів під назвою «Єдина Україна» за підтримки Львівської міської ради. В рамках фестивалю проходить низка заходів, зокрема акція «Єдина Україна» презентує в Дніпропетровську найкращі надбання Львівського краю.

Святкування розпочалось 15 серпня концертом Руслани. З 20 серпня до 13 вересня (до закінчення фестивалю) у Дніпропетровському театральному художньому музеї проходитимуть мистецькі виставки, організовані галереєю «Зелена канапа» спільно з благодійним фондом «Європейське місто».

Окрім того, відбудеться фотовиставка «Історія Львова в фотографіях», створена на основі старовинних фотографій з приватної колекції історика Ірини Котлобулатової та Львівського історичного музею.

Програма святкування «Днів Львівського краю» передбачає також демонстрацію у кінотеатрах Дніпропетровська колекції телевізійних програм та фільмів про Львівщину та участь у кінофестивалі «Дніпроcinema».

Фінальне завершення святкувань Днів Львова в Дніпропетровську передбачає виступи львівських колективів, які репрезентуватимуть різні напрямки музичної культури регіону. Зокрема, це академічний оркестр «Віртуози Львова», вокальний оркестр «Орфей», а також виконавці Павло Табаков, Вова зі Львова та гурт «Esthetic education».