21 липня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету зі спорудження пам’ятного знака на честь мешканців Дрогобиччини - учасників Помаранчевої революції. Про це „Прес-Тайм” повідомило управління внутрішньої політики Львівської ОДА. Пам’ятний знак буде збудований за кошти, які залишилися від пожертв жителів району на Помаранчеву революцію.

На засіданні оргкомітету, яке провів заступник голови райдержадміністрації, було обговорено проект відомого на Львівщині архітектора Лози. Відповідно до цього проекту пам’ятний знак складається з колони, що перегукується з пам’ятником на Майдані Незалежності у Києві. Колону увінчує хрест. Композицію складає фігура Ангела, який ніби летить над Майданом, під низом – підкова і надпис “Нас багато – і нас не подолати”.

Пам’ятний знак планується спорудити перед адміністративним будинком районної влади. Учасники засідання висловили свої пропозиції та зауваження до проекту – зокрема, форма хреста повинна бути просторовою і всередині містити герб України – тризуб. На засіданні вирішено розпочати підготовчі роботи до спорудження пам’ятного знаку