Вночі з 25 на 26 вересня в м. Городку з приміщення виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича, що знаходиться на вул. Парковій, 1, були зірвані плакати з портретами Віктора Януковича, порвані і втоптані в землю, — повідомив сьогодні на прес-конференції довірена особа Віктора Януковича по 122 округу Віталій Гуменюк.
Цей вчинок Віталій Гуменюк прив’язав до приїзду в Городок народного депутата Андрія Шкіля, який в неділю провів зустріч в районному будинку „Просвіти”.
„Він почав безпідставно поливати брудом Віктора Федоровича”, — зазначив він. Ці вислови, за словами Віталія Гуменюка, не піддаються ніякому здоровому глузду. „Обзивати його „злочинцем”, „ґвалтівником жінок” і „судженим” більше 5 раз — це є вершина цинізму і бруду, яку може одна людина стосовно іншої висловлювати”, — сказав він.
За словами Віталія Гуменюка, в понеділок народний депутат Ярослав Кендзьор дозволив собі ще більш жахливі речі стосовно Віктора Януковича. „Я не буду конкретизувати цих слів, тому що є межа людської гідності і культури суспільної поведінки”, — зазначив він.