На Вас чекають:
Заклад. Вражаючий гігантський палац (сиротинець) графа Скарбка, збудований в англійському неоренесансному стилі (1840р.) та ландшафтний парк з неоготичною каплицею-усипальнею.

Стільське – унікальний історико-культурний комплекс (ІХ-ХІ ст.), столиця Великої (Білої) Хорватії, який складається зі скель, печер, жертовників, підземних лабіринтів і є найбільшим зі всіх аналогічних давнослов’янських місць такого типу (250 га). В цьому місці дивної краси має побувати кожен, хто цікавиться минулим своєї землі.

Розділ. Вражає вишуканістю один з найбільших палаців Галичини - Палац графів Лянцкоронських в Роздолі (1703р.), в якому Борисом Возницьким в 2001р. були знайдені сенсаційні античні скульптури (ІІ ст. н.е.).

Жидачів. Це славне місто зберегло понад 30 пам’яток історії та культури, найвидатнішими з яких є Костел Успіння Діви Марії (1612р.), чудотворна ікона Богоматері Воплочення-Жидачівська Оранта (1406р.) в церкві Воскресіння Господнього та залишки давноруського городища і замку (ХІІ-ХІV ст.).

Гніздичів-Кохавино. Всесвітньовідоме в ХІХ-ХХ ст. паломницьке місце з розкішною неороманською церквою монастиря Святого Ґерарда (XVII ст.) з чудодійним образом Матері Божої Кохавинської.

Руда. Музей визначного українського гетьмана Івана Виговського.

Бередзівці. В Бередзівцях запрошуємо відвідати чудовий бароковий Костел Воздвиження Чесного Хреста (1750р.) з копією чудодійної Ікони Господа Ісуса Бередзівського. Храм збудовано геніальним архітектором епохи бароко Бернардом Меретином.

Соколівка. Цікавих притягують руїни старовинного оборонного Костелу Святої Трійці (1594 р.).

П’ятничани. Вас зустріне музей-заповідник “П’ятничанська оборонна вежа” (XIV-XV ст.).

Організатори: Громадська організація “Підкова”, Інститут Громадського Лідерства.

Вартість екскурсії – 95 грн., у вартість входить транспорт та супровід гіда-екскурсовода. Для студентів, журналістів, пенсіонерів - 10% знижка.
 

Кожен учасник екскурсії отримає в подарунок карту “Туристична Львівщина” з 250 природними та історичними пам’ятками.

Дата проведення: субота, 29 листопада, 2008р.
Зголошення на екскурсію до середи 26 листопада 2008р.

Запис на екскурсію за контактами:
- Юрій Пирч т. 8-068-844-33-80, [email protected]
- Ігор Губіліт т. 8-093-46-88-777, [email protected]
 

Сайт: www.ihl.org.ua

           lvivekskurs.blogspot.com/