Жителі штату Гуджарат в Індії почали захищатися від коронавірусу за допомогою коров'ячого молока, гною і сечі. Вони наносять суміш з виділень тварин на все тіло, чекають, поки вона повністю висохне, а потім обмиваються молоком. Люди впевнені, що такі процедури допоможуть їм уникнути інфекції та зміцнити імунітет, повідомляє Reuters.

В індуїзмі корова є священним символом життя і землі, та впродовж століть індуси використовували коров'ячий гній для прибирання своїх домівок та молитовних ритуалів, вважаючи, що він має терапевтичні та антисептичні властивості.

"Ми бачимо ... навіть лікарі приходять сюди. Їх переконання полягає в тому, що ця терапія покращує їх імунітет, і вони можуть лікувати пацієнтів без страху заразитися", – розповів Гаутам Манілал Бориса, помічник менеджера фармацевтичної компанії, та додав, що така практика допомогла йому вилікуватися від COVID-19 минулого року.

Загалом індійські лікарі та вчені виступають проти нетрадиційних способів захисту від вірусу. Так, глава Індійської національної медичної асоціації, доктор Дж. А. Джаялал пояснює місцевим жителям, що «не існує конкретних наукових доказів того, що коров'ячий гній або сеча підвищують імунітет проти COVID-19, це повністю засноване на вірі».

Число хворих COVID-19 в Індії стрімко зростає з середини лютого. За останніми даними, понад 3,7 мільйона індійців лікуються від коронавірусної інфекції.

Раніше Вголос повідомляв: