«Поліція повинна була подати до суду список заарештованих із зазначенням їх проступків протягом 60 днів з моменту їх арешту. Але вони цього не зробили, і, отже, суд задовольнив дострокове звільнення екіпажу судна», – повідомив адвокат екіпажу Джозеф Джавахар.

До екіпажу затриманого корабля, що слідувало під прапором Сьєрра-Леоне і належало американській компанії AdvanFort, входило троє українців: капітан, старший механік і охоронець.

Нагадаємо, вночі з 11 на 12 жовтня в затоці Манар між берегами Індії й Шрі-Ланки індійська берегова охорона затримала судно Seaman Guard Ohio, на борту якого перебуває троє українців. Також, там перебувають громадяни Естонії, Великобританії та Індії.

На борту затриманого корабля виявили 31 автомат і майже 5 тис. патронів, а також 1,5 тисячі літрів дизельного палива. Заарештованих звинувачують у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів, а також у незаконному придбанні палива. 21 жовтня з'явилося повідомлення, що українець, який працював на кораблі механіком, спробував повіситися на щоглі судна.

Джерело: РБК-Україна