У результаті раптових повеней у східній провінції Індонезії Папуа загинули щонайменше 63 особи, 59 осіб постраждали.

За даними телеканалу NDTV, кількість жертв може збільшитися, оскільки рятувальники продовжують боротися зі стихією і шукати людей.

«Кількість жертв і наслідки стихійного лиха, ймовірно, збільшаться, оскільки пошукові та рятувальні команди все ще намагаються дістатися до інших постраждалих районів. Повені, ймовірно, спричинив зсув», — розповів Сутопо Пурво Нугрохо, прес-секретар Індонезійського національної ради з питань боротьби зі стихійними лихами.

Він пояснив, що пошуково-рятувальні групи тривають, позаяк не всі райони були досягнуті через повалені дерева, каміння та бруд.

Лише в Сентані затопило понад 150 будинків. Близько 120 громадян евакуювали з будівлі уряду, а деякі мости зруйновані. Брудними дорогами розкидані вирвані з коренем дерева й інші уламки, в той час як в маленькому аеропорту Джаяпура пропелерний літак підмило, тому він виявився заблокованим в грязі.

Повені в Сентані, неподалік від столиці провінції Джаяпура, викликали проливні дощі. Папуа межує з незалежною Папуа-Новою Гвінеєю на острові на північ від Австралії.

Раніш “Вголос” повідомляв  про 26 смертей повені в Індонезії, яка сталася у січні цього року.