За наявною інформацією, літак, на борту якого знаходилися 44 людини, здійснював демонстраційний політ із Джакарти, але не повернувся в аеропорт в призначений час. Серед пасажирів літака було 8 громадян Росії і 36 іноземців. Телефони нікого з пасажирів не відповідають.

Як пише в Twitter блогер і мандрівник Сергій Доля, що висвітлює показовий політ літака, екіпаж запросив зниження з 3 тис. до 1,8 тис. м, спустився, почав повертати направо і зник. За словами Долі, в тому районі низька хмарність. Ведуться пошуки літака, але що з ним сталося, поки не ясно: аварійний радар, що спрацьовує при катастрофі, не працює. Як наголошується в повідомленні, паливо на літаку вже повинно закінчитися.

Індонезійська авіаційна влада не виключає версію захоплення літака. Між тим, прес-аташе посольства РФ в Індонезії Дмитро Солодов повідомив РБК, що в Джакарті для з'ясування обставин НП з російським літаком створена кризова група. За його словами, посольством спільно з місцевою владою створено кризовий центр. "Ми стежимо за ситуацією", - сказав він.

У той же час, як повідомили в ОАК, передполітна підготовка зниклого літака Sukhoi SuperJet-100 була проведена в повному обсязі, і повітряне судно було справне. "За інформацією з Індонезії, зв'язок з літаком перервався через 20 хвилин після початку польоту. Літак зник з радарів. Зараз ведуться пошукові роботи, і створений оперативний штаб", - сказав представник ОАК.

За інформацією РБК, індонезійська сторона планувала купити російський Superjet 100. Саме з цією метою літак знаходився на території Індонезії і здійснював демонстраційний політ.

Джерело: РБК