Про це йдеться у прес-релізі зборів ошуканих інвесторів, переданому УП.

«Після зборів під міськрадою мітингуючі перемістилися до кільця на дорозі в напрямку Романівки, зупинили декілька сотень машин та перекрили рух дорогою», - йдеться в прес-релізі.

На мітингу були присутні більше 200 осіб, зокрема, представники громадської організації, що представляє інтереси всіх ошуканих інвесторів мікрорайону «Благодатний», до якого входять ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2» та ЖК «Южний».

«Інвестори вимагали від забудовників Кіраковського М.В., Зібарєва А.О., Дяківського Р.П. та Глухомана В.В. виконання своїх зобов'язань за договорами, заявляли про необхідність притягнення винних у зриві процесу будівництва до відповідальності, а також звернулися до міської влади, з боку якої лунали обіцянки про допомогу інвесторам у ситуації, що склалася», - йдеться у прес-релізі.

Там зазначається, що більше 1000 осіб досі не можуть отримати своє житло, оскільки будівництво заморожене вже протягом 18 місяців.

У прес-релізі йдеться, що після акції з ошуканими інвесторами поспілкувалася в. о. міського голови Анастасія Попсуй, пообіцявши всіляке сприяння інвесторам в захисті їхніх законних прав.