За інформацією міністра внутрішніх справ Каталонії Феліпе Пьюіга, двоє громадян Франції потонули в морі поблизу французько-іспанського кордону, коли намагалися врятуватися від вогню.

Як розповів каталонський міністр, двоє французьких громадян їхали в автомобілі по основному шосе, яке в'ється уздовж берега, на околицях міста Портбоу, коли опинилися у вогняній пастці. Намагаючись вирватися від вогню, вони почали спускатися до моря по схилу скелі, але зірвалися вниз і загинули у хвилях.

За інформацією іспанських ЗМІ, йдеться про 60-річного чоловіка та його 15-річну дочку.

Від пожежі постраждало 18 людей, включаючи громадянина Франції, доставленого в лікарню з опіками 80% шкіри, якого вогонь застав у автомобілі.

Через сильний вітер, пориви якого досягають швидкості 90 км/год, поширення полум'я, за словами міністра, не піддається контролю.

Усі жителі району Альт-Емпорда – а це понад 100 тисяч людей – отримали розпорядження не виходити зі своїх будинків.

За даними місцевої влади, вогнем знищено близько 9000 гектарів лісу. Пожежа поширюється зі швидкістю приблизно 5-6 км/год і зараз підбирається до околиць Фігераса, столиці цього округу.

На цей момент транспортне сполучення в регіоні порушено, а рух поїздів між Іспанією і Францією припинено.

До слова, через цю місцевість проходить основний маршрут, яким іспанці часто їздять відпочивати на південь Франції, а французи – в протилежному напрямку.

Джерело: bbc.co.uk