В Іспанії борці за права тварин влаштували акцію протесту за скасування боїв биків. Вони її провели за день до початку фестивалю Сан-Фермін у Памплоні. Зоозахисники влаштували ряд перформансів: вони одягли бичачі роги, позували з написами “В Памплоні вбивають биків”, “Зупиніть бичачі бої “.

Також активісти намалювали на дорозі силуети померлих тварин і лягли в них із бутафорськими списами в спинах, вказуючи на жорстокість розваги.

Про це повідомляє “УНІАН”.

Фестиваль Сан-Фермін відбувається щороку в Памплоні з 6 по 14 липня на честь святого Ферміна.

Це безперервне свято триває 204 години поспіль. Центр барвистих багатоденних свят – біг биків вулицями міста, який привертає увагу гостей з усіх континентів. Святкування починається рівно о 12:00 6-го липня (Ayuntamiento).

З балкону будівлі мерії запускають ракети (chupinazo), яка повідомляє початок свята. Кожен фестивальний ранок, о 7:00 (фестиваль за традицією повинен починатися о сьомій годині сьомого дня сьомого місяця) 6 биків вагою приблизно в 3,5 тонни з гострими, як ножі, рогами випускаються із загону біля площі Санто-Домінго, звідки вони біжать по місту до арени на площі Гемінгвея (саме він прославив фестиваль Сан-Фермін у своїх творах).

Після того, як усі бики досягнули арени, їх заженуть у коррали, і ввечері в половині сьомої ці бики візьмуть участь у кориді, де їм належить битися вже з професійними тореро.

Як писав “Вголос”, у Берліні відбувся карнавал культур.