Про це з посиланням на батьків дітей повідомила депутат Львівської обласної ради від політичної партії «УДАР» Оксана Юринець.

За її словами, сьогодні до неї звернулись батьки, які розповіли, що їх діти у складі Народного дитячого хореографічного ансамблю народного танцю «Полуничка» приїхали до Іспанії, щоб взяти участь у міжнародному конкурсі народних танців, де вибороли гран-прі конкурсу.

Однак, через те, що у туристична фірма «Тур-ретур», яка здійснювала перевезення та поселення дітей, не здійснила оплату за проживання, керівників групи затримали правоохоронці.

Як повідомила керівник колективу Наталія Добинда, яка зараз перебуває в Іспанії, за проживання колективу в готелі повинна була заплатити туристична фірма, яка організовувала поїздку.

«Керівник фірми «Тур-ретур» всі сім днів, які ми жили в готелі, годував нас обіцянками, що сьогодні-завтра все заплатить. Однак, коли ми мали уже виїжджати, виявилось, що оплату так і не здійснено. Адміністрація готелю повідомила правоохоронців, і ті забрали в керівників групи паспорти. Таким чином, ми усі позбавлені можливості приїхати додому», - розповіла вона.

За інформацією, яку надала туристична фірма, зараз з дітьми знаходяться водії автобусів.

«Хоча керівництво туристичної фірми переконує, що воно займається вирішенням проблеми, одна факт лишається фактом: 42 дитини без батьків перебувають в чужій країні. І вже близько тижня турфірма не може вирішити це питання. Важко уявити емоційний стан цих дітей та їх батьків. Тому необхідно негайно вирішувати проблему і повернути дітей на батьківщину» , - відзначила депутат.

Оксана Юринець також повідомила, що якщо керівництво туристичної фірми не вирішить оперативно цієї проблеми, вона звертатиметься до прокуратури, правоохоронців та голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.