Про відставку мера і всіх 30 членів міської ради заявила міністр внутрішніх справ Італії Анна Марія Канчелльері. Раніше комісія, скерована в місто Реджо-ді-Калабрія на півдні країни, виявила зв'язки кількох радників з «Ндрангетою» – однією з найбільших італійських мафіозних структур.

Розслідування почалося після арешту одного з радників за звинуваченням у зв'язках з мафією в 2011 році, повідомляє Associated Press.

Вибори нової адміністрації відбудуться через півтора року. За даними BBC News, до цього моменту містом керуватимуть три призначених урядом комісари.

Реджо-ді-Калабрія є адміністративним центром однойменної провінції. У місті проживають близько 180 тисяч жителів. Як зазначає Reuters, це перший випадок в Італії, коли за підозрою у зв'язку з мафією у відставку йде вся рада столиці провінції. До слова, подібні заходи вже застосовувалися щодо дрібніших населених пунктів.

Основними джерелами доходу цієї мафіозної групи вважають продаж кокаїну, вимагання і відмивання грошей. У листопаді 2011 року в Італії було завершено операцію проти мафіозного угрупування, в результаті якої 110 членів «Ндрангети» було засуджено до різних термінів позбавлення волі. Ця операція тривала рік.

Джерело: lenta.ru