У четвер відбулася зустріч керівництва чемпіонату Італії, міністра спорту країни, федерації футболу та асоціації гравців.

Про це інформує Gazzetta dello Sport.

Сторони погодили медичний протокол, який дозволяє клубам чемпіонату Італії відновити сезон Серії A. Сезон повинен відновитися 20-го червня.

На 13-е червня федерація планує півфінальні матчі Кубка Італії «Наполі» - «Інтер» і «Ювентус» - «Мілан», а на 17-те – фінальний поєдинок у Римі.

Втім, залишаються питання до медичного протоколу. У ньому зазначено, що в разі захворювання одного гравця весь склад його команди, який з ним контактував, повинен бути ізольований на 14 днів. Повідомляється, що клуби ще будуть обговорювати цю норму і сподіваються пом'якшити умови, інакше навряд чи вдасться дограти сезон.

У Німеччині прийнятий протокол, де в разі захворювання гравець сам йде на карантин, тоді як партнери по команді можуть продовжувати працювати.

Раніше очікувалося, що в Італії можуть виникнути великі проблеми, якщо сезон не дограють, а «Ювентус», який має перевагу в 1 пункт над «Лаціо», назвуть чемпіоном. Римляни обіцяли звернутися до суду, якщо туринці отримають титул без догравання.

Серед топ-чемпіонів вже повернулася Бундесліга. Іспанія і Англія планують відновити сезон в червні, а у Франції сезон дограний не буде.

Як відомо, фінал Кубка України буде проведено у Львові, а не в Тернополі, як планувалося раніше.