Міністра внутрішніх справ Італії та заступника голови уряду Маттео Сальвіні повторно звинувачують у викраденні людей у зв’язку з блокадою судна з урятованими в морі мігрантами.

Про це повідомляє DPA.

“Міністр внутрішніх справ Італії та віце-прем’єр-міністр Маттео Сальвіні оголосив, що його знову звинувачують у викраденні людей у зв’язку з блокадою рятувального судна з мігрантами”, – йдеться у повідомленні.

У січні цього року судно неурядової організації Sea Watch майже тиждень пробуло в режимі очікування біля східного узбережжя Сицилії, перш ніж йому дозволили висадити 47 мігрантів в порту Катанії.

Італія погодилася прийняти мігрантів тільки після того, як шість інших країн ЄС – Німеччина, Франція, Португалія, Румунія, Мальта та Люксембург – погодилися поділитися тягарем їх розміщення.

Сальвіні заявив, що проти нього відкрили провадження саме через його рішення заборонити висаджувати мігрантів судну Sea Watch.

“Я знову перебуваю під слідством, але я повторюю, що поки я міністр внутрішніх справ, колеги-міністри можуть вимагати чого завгодно, але італійські порти залишатимуться закритими (для човнів з мігрантами)”, – заявив Сальвіні.

Раніше повідомлялося, що глава МВС Італії Маттео Сальвіні пригрозив закрити аеропорти для депортованих із Німеччини мігрантів.