Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Боєць Національної гвардії, який приїхав у відпустку до матері, був заарештований на шість днів, і сьогодні має відбутися перше судове засідання у його справі. Місцеві слідчі підозрюють, що Марків причетний до загибелі італійського фотографа Андреа Рокеллі та його російського перекладача Андрія Миронова. 2014-го під Слов'янськом вони потрапили під обстріл.

В Україні Генеральна прокуратура та Національна гвардія переконують, що стріляли бойовики, а українські підрозділи до загибелі фотографа не причетні.

«Батальйон  імені Кульчицького (де служить Марків) не мав на своєму озброєнні ніяких мінометів. Я можу підтвердити це документально. Тому саме він і бійці батальйону ніяк не могли нанести шкоду або вбити громадян Італії та Росії», – переконує нардеп, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Як раніше писав «Вголос», заступник генерального прокурора України Євген Єнін нагадав, що загиблий на Донбасі 2014 року італійський журналіст Андреа Роккеллі перебував там без узгодження з владою України.

 

«Вголос»