Під час спроби пірнути на глибину 333 м в італійському озері Ґарда загинув польський водолаз.

В Італії під час спроби побити світовий рекорд з глибоководного пірнання загинув поляк зі Стальової Волі Себастіан Марчевський. Цю інформацію підтвердив Генеральний штаб польської армії, передає Польське радіо. 

«Хорунжий Себастіан Марчевський, солдат Війська польського, ветеран війни в Афганістані, водолаз, якого називали „Людиною зі сталі”, загинув під час спроби побити світовий рекорд з пірнання в італійському озері Ґарда на глибину 333 метри», – йдеться у повідомленні Генштабу на сторінці у Twitter.

У команді Себастіана Марчевського повідомили, що йому вдалося здійснити свою мрію – за даними глибиноміра поляк пірнув на 333 м 80 см. Проблема трапилася уже під час спливання, на глибині приблизно 150 метрів.

Про смерть поляка повідомило італійське видання «Corriere della Sera», зазначивши, що тіло 41-річного чоловіка було виявлено лише за декілька годин після пірнання. Весь цей час його шукали рятувальники.

Італійська газета нагадала, що в цьому ж озері торік загинув ще один польський водолаз Адам Кшиштоф Павлік, який також намагався побити світовий рекорд.