За офіційним висновком лікарів, у нього зупинилося серце. Гостру серцеву недостатність спровокувала сильна спека, яка встановилася в еміраті.

Як розповіла дружина кореспондента Тетяна Анчікова, в будинку, де розташовувалося представництво агентства, кілька днів повністю було відключено електрику, а стовпчик термометра за вікном не опускався нижче 45 градусів за Цельсієм.

«В останні два дні Славік скаржився на сильні головні болі, у нього був високий тиск і він приймав таблетки від гіпертонії», — сказала вона.

Трагедія сталася вдень практично на очах у покоївки. Журналіст піднявся, щоб піти пообідати, і раптово впав навзнак. При падінні він ударився головою об підлогу. Медикам і правоохоронцям, які прибули за викликом покоївки, залишилося лише констатувати смерть.

В'ячеслав Анчіков пропрацював в ІТАР-ТАРС 30 років. Досконало володіючи арабською і англійською мовами, він більшу частину життя провів на Близькому Сході, висвітлюючи життя регіону з Лівії, Іраку, ОАЕ. Три роки він очолював представництво ІТАР-ТАРС в Єгипті, а останні дев'ять років керував корпунктом в Кувейті. Йому було 57 років.

Про смерть журналіста стало відомо вчора.

Джерело: ИТАР-ТАСС