Ідею спільного обговорення архітекторів та громади запропонував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Ми запросили молодих та амбітних архітекторів, щоб почути їхні ідеї про те, як зробити наш парк справді неповторним. Паралельно до обговорень в якості експертів залучили фахівців з іноземних міст-побратимів. Адже важливий досвід європейських колег. Нам потрібно попрацювати над тим, щоб парк був цікавим та неординарним, і передусім таким, яким його хочуть бачити наші мешканці», - зазначив Руслан Марцінків.

Він також додав, що кінцевий проект презентують для обговорення громаді Івано-Франківська. «Це має стати улюбленим місцем для відпочинку всіх франківців, тому без їхньої думки не обійтись», - зауважив міський голова.

Місто вже має певні напрацювання у напрямку оновлення парку. Приміром, минулого тижня відбувся тендер і в травні розпочнуть перші роботи з благоустрою території навколо озера. Тут планують облаштувати пішохідні та велодоріжки. Проте перспективне бачення парку – це великий громадський простір, що залучить також вулицю Шевченка і міське озеро. Це має стати територією для відпочинку, розваг, спорту та гарного настрою.

Під час обговорень у архітекторів з'явилося багато цікавих ідей. До прикаладу, створити зоокуточок та облаштувати насипні гірки для зимових розваг малечі. Також запропонували карту розміщення паркувальних місць, без яких велика відпочинкова зона просто не може існувати.

 

«Вголос»