«По таких дорогах, як в нашому місті, хіба тільки на фірах і їздити, або тракторах, чи міцних гірських велосипедах, – заявив ініціатор перегонів і громадський активіст Руслан Коцаба. - Це мирна весела акція. Так би мовити - "Вдаримо автопробігом по бездоріжжю Івано-Франківська". Без всілякої агресії ми висловлюємо жаль, що влада черговий раз обманула виборців».

На заклик організаторів відгукнулося 5 фірманів із прилеглих до обласного центру сіл.

"Одним з основних передвиборчих гасел нинішнього мера Віктора Анушкевичуса було: "Європейський мер - європейські дороги!" - нагадав Коцаба. - За 6 років, що він обіймає цю посаду, витрачено 108 мільйонів гривень на капітальний та поточний ремонти доріг в Івано-Франківську. Результату не бачимо, дороги в жахливому стані. На них періодично "підлатують" ями, а потрібен якісний ремонт всієї мережі, бо поки що це не дороги, а напрямки руху.

Близько сорока хвилин учасники намагалися привернути до себе увагу міської влади, та до них так ніхто з чиновників і не вийшов.

"Мабуть, влада має актуальніші питання для вирішення. Постійно обговорюють проблеми як не двомовності, то НАТО. Тобто те, що роз'єднує країну. Проблема якості доріг – спільна і на Сході й на Заході. До неї руки у влади не доходять", - переймається один з учасників.

Переможцем перегонів став житель села Крихівці, 17-річний Михайло Зелінський на фірі, запряженій парою коней. Машина до фінішу дісталась третьою. «Моїх кобил зовуть Ракель і Зірка. Шкода, що їх довелося так швидко поганяти. Тут дуже складно їхати, таких доріг навіть у нас в селі майже не лишилося», - поділився враженнями хлопець.

Джерело: Gazeta.ua