Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Червоній вимагає, щоб кабінети керівників було оформлено в українському стилі.

Про це він заявив урядовцям на апаратній нараді, підкресливши, що цього вимагає Президент України Віктор Ющенко.

"Кожний, хто відвідає кабінет керівника, повинен бачити, що тут працює українська влада", – підкреслив Червоній, передає "УНІАН".

Робоче місце голови облдержадміністрації вже оформлено відповідним чином: в холі біля приймальні розгорнено міні-виставку, де представлено історичні речі, як, наприклад, старовинний меч. Тут же можна побачити українське історичне вбрання. Національними символами прикрашено крім приймальні, і кабінет Червонія.

Крім портрета Президента України, тут знаходяться і портрети першого керівника УПА Тараса Бульби-Боровця і письменника Уласа Самчука.

А в залі засідань облдержадміністрації на показному місці написано слова У.Самчука: "Українська держава ніколи не переставала існувати як держава-ідеал - мріями і носіями її були воїни, поети, кобзарі".

Третього липня ці приміщення освятили Патріарх Київський і всієї Русі Філарет і митрополит Рівненський і Острожський Даниїл.

ForUm