У міському суді Личаківського району Львова не зареєстровано позову представників політичної партії ОУН в Україні до екс-кандидата в президенти Романна Козака, — повідомив голова Личаківського районного суду м. Львова Анатолій Горецький.
Роман Козак станом на сьогодні де-юре продовжує очолювати партію ОУН в Україні, адже з’їзд партії ще не відбувався і питання про обрання голови ще не розглядалося. Про це „Вголос” повідомило джерело в ОУН в Україні.
Сьогодні в електронних ЗМІ з’явилася інформація про те, що „партія ОУН подала позов у Личаківський районний суд міста Львова на екс-кандидата в президенти України Романа Козака з вимогою відшкодування морального і матеріального збитку, нанесених ОУН його публічними виступами і відеороликами під час виборчої кампанії.
Як розповів в.о. голови ОУН Віталій Цапович, у своїй скарзі партія оцінила суму компенсації, яку повинен виплатити Козак, у 1 млн. грн. Скаргу було подано в суд 28 січня. У повідомленні також стверджується. що з 12 вересня 2004 року Роман Козак не є головою ОУН в Україні”.