Захищати честь України у Лондоні будуть 245 спортсменів, з яких 17 представлятимуть Львівщину та наш університет фізичної культури. Що цікаво, така ж кількість спортсменів представляла нашу державу в Афінах вісім років тому. Більше було лише на Олімпіаді у Пекіні – 254 спортсмени.

Що цікаво, ще до відкриття Олімпіади змагальних ритм уже відчули наші лучники – Віктор Рубан (Харків), Маркіян Івашко (Львів) та Дмитро Грачов (Львів). Щоправда, їхній виступ у кваліфікації не потішив, адже чоловіча команда у чвертьфіналі турінру може зустрітися з потужною корейською командою, яка у кваліфікації показала найкращий результат. А в особистій кваліфікації корейці посіли перші три місця. Не обійшлося і тут без першого рекорду Олімпіади. Попри це, будемо сподіватися, що завтра наші лучники створять міні-диво і потужні корейці будуть переможеними.

На відкриття ХХХ Олімпіади українська збірна вийде під 192-им номером. Традиційно першою з'явиться команда Греції як країна, в якій народилися Олімпійські ігри. Останніми в колоні, в якій крокуватимуть спортсмени з 204 країн, будуть представники країни-організатора. Український прапор на церемонії відкриття понесе дворазовий Олімпійський призер з дзюдо Роман Гонтюк.

Календар виступу наших спортсменів на найближчі дні

Фото: sport.ua