Про це йдеться у повідомлені, розміщеному на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Відтак, МВС закликає громадян не порушувати закон, підтримувати правопорядок та вирішувати всі проблеми мирним шляхом. 

"Наша позиція залишається незмінною - кожен громадянин згідно з Конституцією має право збиратися мирно без зброї для обговорення поточних питань і проблем. Але масові акції, що супроводжуються насильством, захопленням будівель, псуванням майна - поза законом!", - наголошують у відомстві.

"Відповідно до ст.294 Кримінального Кодексу України за організацію масових заворушень, які супроводжуються насильством та іншими протиправними діями, зокрема, організаторам та підбурювачам масових заворушень, загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі", - зазначається у повідомленні.

МВС обіцяє притягнути до відповідальності всіх організаторів, підбурювачів і учасників масових заворушень, незалежно від партійної приналежності, громадянства, місця проживання та політичних поглядів.

Як повідомляв «Вголос», у Донецьку та Луганську сепаратисти захопили адмінбудівлі. Через сьогоднішні акції сепаратистів у Донецьку та Луганську, в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов скасував свій робочий візит до Литви та скликав термінову нараду керівників силових міністерств та відомств.