Фестиваль буде в замку Старого Села- споруді 16 століття - найбільшому замку Львівщини. На заході будуть представлені не лише численні музичні гурти, а й запланована літературна, театральна, танцювальна та інші програми.

На фестиваль запрошено більше 30 гуртів. Серед них: Ot Vinta, Мертвий півень, НеДіля, Димна суміш, the ВЙО, Флайза, Ґорґішелі, Карна, Тінь сонця, Орекстр Янки Козир, Холодне сонце, Бандурбенд, Los Colorados, КораЛЛі та багато інших. На заході працюватиме дві сцени.

Організатори стверджують, що насиченою також буде літературна програма - відбудуться літературні читання та слем. Театральна частина буде включати в себе сучасні постановки та різні перфоменси. На території замку відбудеться ярмарок та будуть проводитись майстер-класи з різних ремесел, середньовічні та народні танці, реконструкції боїв та вогняні шоу, козацькі розваги.

«Рішення провести фестиваль в замку було прийнято з метою розвитку та популяризації туристичної цікавості до пам’яток архітектури.

Гаслом цьогорічного фестивалю буде «Своя культура.Тому що це круто». Підтримка української музики, літератури, мистецтва загалом є визначальною метою фестивалю, також метою є популяризація активного відпочинку молоді та розвиток туристичної зацікавленості регіоном. Активний відпочинок молоді - це одне з головних завданнь фестивалю - на території будуть проводитись змагання з футболу, волейболу, фрізбі. Заплановано різноманітні розважальні конкурси, родзинкою стануть повітряна куля та альпіністи», - говорить організатор фестивалю Яків Матвійчук.

Також організатори додають, що територію замку буде обладнано освітленням, водою, точками громадського харчування, туалетами. Передбачено стоянку для авто. Біля замку буде можливість розмістити намети - передбачене наметове містечко.

Довідка

Квитки (3 дні): 80 грн. (254–04–40)