Про це повідомляє у Міністерстві закордонних справ України.

На місці проводяться рятувальні роботи із залученням місцевої поліції, армійських підрозділів та військового вертольота. Контроль за ходом рятувальних робіт здійснюється на рівні уряду Непалу.

Дикусаров розповів, що місце трагедії 6 травня відвідав прем'єр-міністр Непалу, який зустрівся з членами сімей загиблих або зниклих без вести осіб, а також з представниками рятувальних служб.

Глава уряду Непалу заявив про рішення виділити одноразову допомогу в розмірі 100 тисяч непальський рупій (близько $1300 — ред.) членам загиблих осіб з фонду допомоги на випадок стихійних лих та 25 тисяч непальських рупій (близько $350 — ред.) особам, чиї оселі були зруйновані.

Нагадаємо, 5 травня близько 06.30 за київським часом поблизу міста Покхара (Непал) в гірській місцевості стався зсув, в результаті якого п'ятеро людей загинули і більше 50 пропали без вісті. За інформацією посольства України в Індії, зниклими в тому числі вважаються троє громадян України, які у складі групи українських туристів (всього 4 особи) перебували на відпочинку в районі інциденту.

Джерело: Газета