Про це начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців, заступник голови робочої групи зі сприяння, підготовки та проведення виборів Львівської ОДА Федір Алєйніков розповів під час прес-конференції сьогодні, 29 жовтня, інформує кореспондент Вголосу.

Федір Алєйніков наголосив, що ті закиди, які зараз лунають в сторону відділів реєстру виборців, є небезпідставними. Проте, за його словами, чимало проблем виникало через новий закон про вибори народних депутатів, який ускладнив багато виборчих процедур.
Федір Алєйніков наголосив, що процедура заповнення протоколів виборів є настільки складною, що навряд чи людина з першого разу може заповнити такий протокол без помилок.

«Я переконаний, що тим народним депутатам, які приймали новий закон про вибори народних депутатів України, якщо би чотирьомстам чоловікам дати заповнити такий протокол, 280 повернеться і буде заповнювати уточнений протокол. Вони не зможуть фізично цього зробити. Приймаючи цей закон, маючи колосальні знання, маючи вищу освіту, з першого разу зробити це практично неможливо», – наголосив чиновник.

Він додав, що парламентарі настільки заплутали цей закон, що виконати норму про протоколи з першого разу неможливо.

«Така ситуація, я думаю, буде виправлена. Ми будемо звертатися до нового складу Верховної Ради України щодо того, щоб лібералізувати закон саме в частині заповнення протоколів членами дільничних виборчих комісій. Це просто необхідно», – підкреслив Федір Алєйніков.