Делегат установчого з'їзду партії "Народний Союз Наша Україна" звернувся до з'їзду НСНУ, який відбудеться 9 липня у Києві, з пропозицією запровадити процедуру збору членських внесків. Про це йдеться у відкритому листі до з'їзду НСНУ, який є у "Прес-Тайму".

"Пропоную якнайскоріше запровадити процедуру збору членських внесків з тим, щоб кожен член партії мав можливість впливати на рішення партії, а не виступав пасивними статистом. Без цього жодна партійне може нормально діяти", ― сказано у листі. "Партійні вклади багатих членів партії, перевищуючи членські внески рядових партійців, не дають жодних переваг у формулюванні рішень і в будівництві партії для себе. В іншому випадку, шановні панове нашоукраїнці, ми побудуємо не партію, а акціонерне товариство з "помаранчевою" назвою", ― йдеться далі.

Володимир Максимів у листі також зазначає, що "ідеали Помаранчевої революції все більше від нас віддаляються". "Нічого яскравого і рішучого для народу, що заполонила наші серця і розум, з незабутніх гасел Помаранчевої революції на Львівщині не відбувається. Очікування народу не справджуються.

Бандити не сидять у тюрмах, немає мільйонів чи тисяч робочих місць. Черги на виїзд з України зростають, багаті не діляться з бідними, бідні стають все біднішими...
Та що говорити про масштабні напрямки державного будівництва, коли будівництво головної пропрезидентської партії ведеться за старими компартійними мірками та
На всіх зібраннях панує дух одноголосності, схвалення, безініціативності і, на загал, пасивності",― сказано у зверненні. Володимир Максимів пропонує також запровадити "партійний контроль Майдану із людей, не залежних від адміністрації і будь-яких партій, які себе зарекомендували відданими Українській державі впродовж її становлення".