Нелегкі депутатські будні трударів в Львівській облраді. Завезли новий та незайманий пальцями хомо сапієнс пісочок з далеких островів. Тепер є чим побавитись у депутатській пісочниці.

Змарнілий Олійник з висоти комариного польоту, можливо в останнє, в якості голови ЛОДА, спостерігає таку к-ть народних обранців (римований синонім вирізано цензурою), які мов мухи носяться зі своїми дєнюжками та самоварами.

Новоженець розповідає про нелегку долю індіанців на кордоні Саскачевану і Монітоби та пропонує надати їм гуманітарну допомогу коштами депутатів облради.

Сендак продовжує невтомно та вперто котити бочку на усі гріхи Сеника. Це вже перетворилось на смішний атракціон за участю Сизифа та його бруківки. Сеник разом з депутатами відкрито лахає з Сендака і відмазується від усіх соломинок в зіницях колодами злочинів в очах Сендака.

Ангели вже не проживають на віях Сендака. Зрозумівши усе безсилля свого спічу та пересварившись (нещодавно чи давно) з фракцією рідного БЮТу сідає за кілометр від траншей сердечників ЮВТ.

Рожнятовський майже знайшов золото Полуботка. Знайшов 40 приватизаційних мільйонів, які чудесним чином розчинились повітряних формулах. На ці крейцери можна було б купити бехи для ветеранів ОУН-УПА.

Людмила Козак у новому та заздалегідь приготовленому святковому прикиді стає заступником голови облради замість вибувшого у Київ на нардепну діяльність Івана Деньковича.

Як співається у відомій пісні: печаль і радість об’єднались в одне амбівалентне ціле, щоб висловити усю невисловлювану сутність людської екзистенції на кордонах пограничної ситуації.