Парламентська асамблея ОБСЄ переобрала депутата від Грузії Георгія Церетелі на пост президента організації.

Це сталося в понеділок під час завершального пленарного засідання ХХVIІІ щорічної сесії ПА ОБСЄ в Люксембурзі, повідомляє Укрінформ.

“Я буду дбати про цю Асамблею. Це наш обов’язок – відповідати потребам наших людей. Це важливий тягар, чи це вирішення конфліктів, тероризм, зміна клімату, чи інші питання”, – завив після переобрання Церетелі.

Також під час сесії були переобрані віцепрезиденти ПА ОБСЄ – Віктор Пауль Добре (Румунія) і Азай Гулієв (Азербайджан). Ще одним віцепрезидентом стала Нілса де Сена з Португалії.

Крім того, було обрано керівництво трьох загальних комітетів ПА ОБСЄ: комітет з політичних питань і безпеки очолив Філіппо Лобмарді (Швейцарія), комітет з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища – Софія Кацарава (Грузія), комітет з демократії, прав людини і гуманітарних питань – Кіріакос Хаджіяні (Кіпр).

Раніше голова постійної делегації Верховної Ради в ПА ОБСЄ Артур Герасимов був одноголосно вчетверте обраний заступником голови комітету з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища.